WhatsApp Image 2020 07 12 at 21.12.31 6

O mnie

Projektowanie Wnętrz

Jestem projektantką i dekoratorką wnętrz, absolwentką prestiżowej Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi o kierunku Wystawiennictwo i Dekoracja Wnętrz.

Dekoracja Wnętrz od zawsze była moją pasją i sposobem na realizację marzeń.

Dziękuję, że tutaj jesteś. Zapraszam do mojego świata!

Biuro projektowe Dorota Kot powstało w latach dziesiątych XXI wieku. Na początku moja praca ograniczała się tylko i wyłącznie do współpracy ze sklepami budowlanymi. Był to wymarzony dla mnie początek, bowiem podczas tej współpracy zdobyłam w krótkim czasie bezcenne doświadczenie, które pomogły mi stworzyć fundamenty pod moje biuro projektowe. 

Od tamtego czasu minęło sporo czasu. Dzisiaj zespół mojej pracowni tworzą projektanci i wysoko wykwalifikowani specjaliści posiadający wiedzę i doświadczenie gwarantujące sukces. Nasza renoma wykracza poza granice województwa i w naszym portfolio znajdą się realizację, które przeprowadziliśmy w wielu miastach w Polsce od morza aż po góry. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje i pozostajemy czujni na wszelkie zmiany w branży. 

Opierając się na zdobytym ciężką pracą doświadczeniu i znajomości trendów a architekturze wnętrz, oferujemy kompleksowe usługi w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz. Nasz profesjonalizm, dbałość o szczegóły, unikatowość każdego projektu sprawia, że nie jesteśmy anonimowi i wyróżniamy się w tłumie. W swojej pracy chcemy łączyć prostotę i funkcjonalność. Jesteśmy świadomi, że dzięki posiadanej wiedzy i wypracowanym wysokim standardom, sprostamy najwyższym wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów.

dkstr

Zakres usług

tools solid
Kompleksowy projekt wnętrz
city
Projekty wnętrz komercyjnych
(biura, restauracje itd…)
key
Nadzór oraz wykonawstwo
projektu
Jeśli zainteresowała Cię sekcja "O mnie", zapoznaj się z naszą ofertą.
WhatsApp Image 2020 07 12 at 21.08.30
Masz pytanie?
Umów się na spotkanie.